11. 01 2018 06:00 | nt

Nový moderátor v Markíze: Sledujte prvý diel jeho novej relácie

Spolu s Matúšom vtipným spôsobom nazriete do dávnych spomienok jeho hostí a mnohokrát ich uvidíte v netradičných situáciách.

Nový moderátor v Markíze: Sledujte prvý diel jeho novej relácie
Nový moderátor v Markíze: Sledujte prvý diel jeho novej relácie Foto: markiza.sk

Do markizáckeho tímu v Záhorskej Bystrici pribudla nová tvár. Moderátor Matúš Krnčok rozšíril rady na našom portáli markiza.sk. Prinášame vám prvý diel jeho relácie #tbt s Matúšom Krnčokom.

V relácii #tbt s Matúšom Krnčokom vám predstavíme známe osobnosti nielen z hudobného či filmového sveta, ale z rôznych oblastí. Nebudú to len slávne celebrity, ale aj zaujímaví ľudia, o ktorých ste doteraz možno nemali ani len tušenia. 

 

Spolu s Matúšom každý štvrtok vtipným spôsobom nazriete do dávnych alebo aj nedávnych spomienok jeho hostí a mnohokrát ich uvidíte v situáciách, v ktorých by ste ich nedokázali predstaviť.

Prvým hosťom Matúša Krnčoka bola speváčka Emma Drobná. Tá porozprávala o divokých tínedžerských časoch, o živote v Dánsku, o tom, ktorú slávnu celebritu obsluhovala v Londýne a aj o najhoršom rande v živote. 

Sledujte reláciu #tbt s Matúšom Krnčokom zadarmo vo videoarchíve TU!

 
 

Toto, ale aj viac zaujímavých videí môžete sledovať na našom Youtube kanáli Televízia Markíza. Kliknite na odber a budete vidieť všetko ako prví.


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?