Znechutená hviezda Oteckov: Kto sa vyhrážal Oliverovi Oswaldovi?!

26. 04 2018 06:00 | markiza.sk
Oliver Oswald
Oliver Oswald Foto: TV Markíza

Sledujte najnovšiu epizódu relácie #tbt s Matúšom Krnčokom.

Keď mal osem alebo deväť rokov, stál v rade na vianočného kapra spolu s mamou, kde ho oslovila jedna pani, dala mu vizitku s tým, že sa hodí do televízie mal by to skúsiť.

Hoci kastingom prešiel, nakrúcanie sa nakoniec muselo zrušiť, pretože dostal ovčie kiahne. Tak sa začala kariéra mladého herca Olivera Oswalda, ktorý momentálne účinkuje v mimoriadne obľúbenom seriáli Oteckovia.

Sedemnásťročný herec si tiež zahral vo filme Učiteľka, ktorý bol nominovaný na európskeho Oscara. Ešte predtým, keď účinkoval v seriáli Zita na krku, ho začali na ulici ľudia spoznávať a sláva mu stúpla do hlavy, hoci si to sám neuvedomoval.

V rozhovore s Matúšom Krnčokom povedal, že mal obdobie, ktoré trvalo asi pol roka, keď nemohol herectvo ani cítiť. Na internete si o sebe prečítal veľa zlých vecí a dokonca dostal aj výhražné správy. „Zrazu si povieš, že som asi fakt zlý človek. Prečo to o mne ľudia píšu? Vtedy mi to dalo sebavedomie tak dole, že som nemal úplnú depresiu, ale mal som také obdobie, že som bol z toho dosť na dne,“ priznal. Rodičom však o ničom nepovedal, keďže je typ človeka, ktorý sa s takýmito vecami vyrovnáva sám.

Sledujte najnovšiu časť webovej relácie #tbt s Matúšom Krnčokom a jeho hosťom, hercom Oliverom Oswaldom, v ktorom tiež prezradil, či má frajerku. Svojou výpoveďou na otázku týkajúcu sa vzťahu v jeho veku prekvapil.

 

Ak ste nestihli predchádzajúce časti #tbt s Matúšom Krnčokom s moderátorkou SuperStar Jasminou Alagič či hercami Marekom Fašiangom a Mary Havranovou, nájdete ich zadarmo v našom videoarchíve.

Toto, ale aj viac zaujímavých videí môžete sledovať na našom Youtube kanáli Televízia Markíza. Kliknite na odber a budete vidieť všetko ako prví.

Komentáre ( 0)