Exfarmárka Mokráňová prehovorila o najťažšom období: Slová, z ktorých mrazí

31. 01 2019 06:00 | markiza.sk
#tbt s Matúšom Krnčokom - hosť Lucia Mokráňová
#tbt s Matúšom Krnčokom - hosť Lucia Mokráňová Foto: TV Markíza

Jediná veta od jej mamy, ktorú jej povedala dve hodiny pred autonehodou, jej zmenila celkové zmýšľanie a pohľad na svet.

Najnovšia epizóda relácie Throwback Thursday s Matúšom Krnčokom sa nenakrúcala v štúdiu, ale v posilňovni. Pozvanie totiž prijala fitneska Lucia Mokráňová, ktorej je práve toto miesto najbližšie.

Bývalá účastníčka reality šou Farma si napriek mladému veku prešla ťažkým životným obdobím. V jednom roku prišla o expriateľa, následne mala ona sama autonehodu. 

„Všetko, čo som si myslela, že sa deje len vo filme, tak sa stalo mne,“ povedala. Lucia dokonca v rozhovore priznala, že v jednej chvíli myslela na najhoršie. „Volala som mamine a povedala som jej, že tu proste už ani nechcem byť.“ Práve vtedy dostala telefonát s ponukou ísť na Farmu a ona neváhala.

Jediná veta od jej mamy, ktorú jej povedala dve hodiny pred osudným momentom, jej zmenila celkové zmýšľanie a pohľad na svet. Sledujte rozhovor, v ktorom sa dozviete viac.

 

Ak ste nestihli predchádzajúce časti #tbt s Matúšom Krnčokom s vešticou Ginou, TWiiNSkami či Dominikou Mirgovou, nájdete ich zadarmo v našom videoarchíve.

Toto, ale aj viac zaujímavých videí môžete sledovať na našom Youtube kanáli Televízia Markíza. Kliknite na odber a budete vidieť všetko ako prví.

Komentáre ( 0)