Priznanie Jany Kirschner: Mala som nulu na účte, toto ma zachránilo

07. 02 2019 06:00 | markiza.sk
#tbt s Matúšom Krnčokom - hosť Jana Kirschner
#tbt s Matúšom Krnčokom - hosť Jana Kirschner Foto: TV Markíza

Speváčka priznala, že keď sa jej minuli všetky peniaze, bola nútená urobiť jediné.

Už túto nedeľu 10. februára odštartuje na Markíze jedna z najúspešnejších speváckych súťaží - The Voice Česko Slovensko. Do jedného zo štyroch koučovských kresiel zasadne aj Jana Kirschner.

Slovenská speváčka v relácii Throwback Thursday porozprávala o svojich hudobných začiatkoch. Hoci dostávala jedno ocenenie za druhým, ako sama povedala, niektoré z nich prilšli až príliš skoro. „Mojou najväčšou výhrou v tom období bolo, že ten úplne prvý album Jana Kirschner, ktorý som nahrala, bol neúspech, a to si myslím, že mi veľmi pomohlo,“ povedala.

V rozhovore tiež priznala, že bolo obdobie, kedy bola finančne na dne. „Keď ti dôjdu peniaze, alebo ako sa povie v muzikantskom slangu – lóve, tak si nútený napísať hit,“ povedala. Práve vtedy vznikol jeden z jej najväčších hitov. „Ja som potom napísala Pokoj v duši a bola som fakt na dne, vrátila som sa domov, nemala som na účte vôbec nič, dokonca som si už nemohla dovoliť ísť ani do Chorvátska.“

Na otázku týkajúcu sa svadby odpovedala úprimne. „Svadba ma nejakým spôsobom neláka, ale ja to urobím, keď to budem musieť urobiť,“ povedala so smiechom.

Sledujte rozhovor so speváčkou Janou Kirschner, v ktorom tiež priznala, do koho bola v minulosti platonicky zamilovaná.

 

Jana Kirschner tvorí v súkromí pár s producentom Eddiem Stevensom. Spolu vychovávajú dve dcéry - Matildu (7) a Yolanu (4).

Ak ste nestihli predchádzajúce časti #tbt s Matúšom Krnčokom s vešticou Ginou, TWiiNSkami či Dominikou Mirgovou, nájdete ich zadarmo v našom videoarchíve.

Toto, ale aj viac zaujímavých videí môžete sledovať na našom Youtube kanáli Televízia Markíza. Kliknite na odber a budete vidieť všetko ako prví.

Komentáre ( 0)