Maroš Šefčovič sa stretol so svetovou hviezdou športu. Po tomto ho vysmial!

26. 03 2019 17:30 | markiza.sk
#tbt s Matúšom Krnčokom - hosť Maroš Šefčovič
#tbt s Matúšom Krnčokom - hosť Maroš Šefčovič Foto: TV Markíza

Kandidát na prezidenta prijal pozvanie do relácie Throwback Thursday.

Už túto sobotu 30. marca si zvolíme novú hlavu štátu. O post prezidenta Slovenskej republiky zabojuje Maroš Šefčovič a Zuzana Čaputová. Obidvaja kandidáti prijali pozvanie do relácie Throwback Thursday s Matúšom Krnčokom.

Hoci sa v týchto dňoch obaja zúčastňujú na rôznych debatách a diskusiách, v #tbt mohli obaja trochu zvoľniť a hovoriť aj o niečom inom ako o politike a prezidentských voľbách.

Vedeli ste, že Maroš Šefčovič chodil do tej istej triedy ako Jaro Zápala? „Boli sme najväčší priatelia, sedeli sme spolu v lavici,“ povedal.

Kandidát na prezidenta SR mal k športu vždy blízko. Hrával volejbal, ktorý neskôr vystriedala atletika, najradšej mal šprint. Maroš Šefčovič sa dokonca stretol s bývalým jamajským šprintérom Usainom Boltom. „Mal som to šťastie, že sme sa náhodne stretli s Usainom Boltom na jednom letisku. Keď som mu povedal, že môj najlepší čas (a bol som na to veľmi hrdý) bol 10,8, tak sa strašne rozosmial a povedal, že ‚to som ja behal na základke,‘“ dodal.

Pozrite si rozhovor, v ktorom sa o Marošovi Šefčovičovi dozviete oveľa viac – o prvej láske, o štúdiu v Rusku, o jeho manželke Helene a troch deťoch.

 

Ak ste nestihli predchádzajúce časti #tbt s Matúšom Krnčokom so Zuzanou Čaputovou či Jánom Volkom, nájdete ich zadarmo v našom videoarchíve.

Toto, ale aj viac zaujímavých videí môžete sledovať na našom Youtube kanáli Televízia Markíza. Kliknite na odber a budete vidieť všetko ako prví.

Komentáre ( 0)