Zuzana Čaputová poodhalila súkromie. Takto to vyzerá u nej doma

26. 03 2019 17:30 | markiza.sk
#tbt s Matúšom Krnčokom - Zuzana Čaputová
#tbt s Matúšom Krnčokom - Zuzana Čaputová Foto: TV Markíza

Kandidátka na post prezidenta Slovenskej republiky prehovorila aj o súkromí.

Najbližšia sobota, ktorá nás čaká, bude rozhodujúca. Slovensko si totiž zvolí novú hlavu štátu. O post prezidenta Slovenskej republiky zabojuje Maroš Šefčovič a Zuzana Čaputová. Obidvaja kandidáti aj napriek vyťaženosti prijali pozvanie do relácie Throwback Thursday s Matúšom Krnčokom.

Hoci sa v týchto dňoch obaja zúčastňujú na rôznych debatách a diskusiách, v #tbt mohli obaja trochu zvoľniť a hovoriť aj o niečom inom ako o politike a prezidentských voľbách.

Rozhovor s kandidátkou Zuzanou Čaputovou sa nakrúcal v bratislavskom UFE, preto prvá Matúšova otázka na ňu bola, aký má ona vzťah k adrenalínu. „Neskúšala som nič z tých adrenalínových možností ako skákať bunjeejumping a podobne ani zoskok s padákom a priznám sa, že ma to ani úplne neláka. Mám pocit, že mám dosť plný a pestrý život a mám aj celkom rešpekt pred takýmito výkonmi, takže som to nikdy neskúšala a asi ani nebudem,“ povedala.

Zuzana si váži a chráni svoje súkromie aj súkromie svojich najbližších. V rozhovore ale predsa len prezradila viac o svojom partnerovi. „Nie sme manželia, nežijeme v spoločnej domácnosti, lebo je to vo fáze spoznávania. Mám dve ešte neplnoleté dcéry. Urobiť rozhodnutie o svadbe je veľmi zodpovedné aj s dopadom na ich život, nielen na môj, takže zatiaľ je to v tejto rovine úplne v poriadku. Je to fajn človek, ktorý mi je oporou, to je pre mňa veľmi dôležité,“ dodala.

Pozrite si zaujímavý rozhovor so Zuzanou Čaputovou, v ktorom povedala, aké je jej obľúbené miesto, jedlo, akú hudbu počúva a mnoho iných zaujímavostí, ktoré ste o nej možno netušili.

 

Ak ste nestihli predchádzajúce časti #tbt s Matúšom Krnčokom s Marošom Šefčovičom či Jánom Volkom, nájdete ich zadarmo v našom videoarchíve.

Toto, ale aj viac zaujímavých videí môžete sledovať na našom Youtube kanáli Televízia Markíza. Kliknite na odber a budete vidieť všetko ako prví.

Komentáre ( 0)