Úspešná influencerka bojuje proti šikane na internete. Zachránila deti mnohým rodičom

25. 04 2019 06:00 | markiza.sk
#tbt s Matúšom Krnčokom - Patra Bene
#tbt s Matúšom Krnčokom - Patra Bene Foto: TV Markíza

Hosťom relácie Throwback Thursday bola Patra Bene.

Do relácie Throwback Thursday tentoraz prijala pozvanie Patrícia, ktorá vystupuje pod menom Patra Bene.

Mladá úspešná influcenerka, ktorú na Instagrame sleduje viac než 170-tisíc ľudí, priznala, že v detstve fungovala, našťastie, bez mobilných telefónov. Teraz sú však sociálne siete jej každodennou súčasťou.

Počas rozhovoru si zaspomínala na svoje úplne prvé video, ktoré zavesila na Youtube. „Boli to recepty na Valentína,“ povedala Patra Bene.  „Boli tam muffiny, avokádová nátierka a palacinky, ktoré úplne nevyšli podľa obrázku. Vtedy som zistila, že to, čo je na YouTube nie je realita,“ povedala s úsmevom.

Matúš prebral s Patríciou aj tému šikany, ktorá prešla zo školy práve na internet. Zaujímavosťou je, že mladá influencerka veľmi rada vychováva deti. Ako sama povedala, keď vidí na internete nevhodné komentáre, ktoré vypisujú pod vlastným menom, vyhľadá si ich rodičov a oboznámi ich s tým, ako ich deti vystupujú na sociálnych sieťach. „Zo 100 percent rodičov mi odpísalo, že sú veľmi vďační, na druhý deň decko nemalo účet na Instagrame alebo YouTube. 

Sledujte rozhovor, v ktorom sa dozviete, čo by robila Patra Bene, keby skončili sociálne siete.

 

Ak ste nestihli predchádzajúce časti #tbt s Matúšom Krnčokom s Richardom Labudom, raperkou Sharlotou či spevákom a koučom šou The Voice Česko Slovensko Vojtom Dykom, nájdete ich v našom videoarchíve.

Toto, ale aj viac zaujímavých videí môžete sledovať na našom Youtube kanáli Televízia Markíza. Kliknite na odber a budete vidieť všetko ako prví.

Komentáre ( 0)