Fučo otvorene o odchode zo standupovej šou: Prezradil viac o veľkej úlohe vo filme

22. 11 2018 06:00 | markiza.sk
#tbt s Matúšom Krnčokom - Marek Fučo Fučík
#tbt s Matúšom Krnčokom - Marek Fučo Fučík Foto: TV Markíza

Komik Marek Fučík sa vydal na sólovú dráhu.

Hosťom najnovšieho dielu relácie Throwback Thursday s Matúšom Krnčokom je Marek "Fučo" Fučík, ktorého poznáte ako stand-up komika a populárnu postavu sociálnych sietí. Svojimi videami baví aj šokuje - či už ako Mariňák, alebo inými alter egami, ktoré si vymyslel. Matúšovi prezradil, kde berie inšpiráciu aj to, prečo sa nebojí byť odvážny vo vyjadreniach.

"Fučo" momentálne už nepôsobí v zostave Temné kecy, ale vydal sa na sólovú dráhu. Stále sa venuje stand-upu a má za sebou už aj prvú hereckú skúsenosť. Ako jediný neprofesionálny herec si zahral v pripravovanom veľkofilme, kde sa ukázalo, že tento komik má aj herecké nadanie.

Ako sa mu hrala úloha väzňa, prečo odišiel z Temných kecov a čím dokáže ľudí šokovať v súkromí? Pozrite si video, v ktorom aj samotný moderátor stratí reč a dostane záchvat smiechu:

 

Ak ste nestihli predchádzajúce časti #tbt s Matúšom Krnčokom so Zuzanou Plačkovou,  Andym Krausom či Alex Wortex, nájdete ich zadarmo v našom videoarchíve.

Toto, ale aj viac zaujímavých videí môžete sledovať na našom Youtube kanáli Televízia Markíza. Kliknite na odber a budete vidieť všetko ako prví.

Komentáre ( 0)