Kouč The Voice otvorene o orgazme, štyroch partnerkách a piatich deťoch

28. 02 2019 06:00 | nb
#tbt s Matúšom Krnčokom - hosť Pepa Vojtek
#tbt s Matúšom Krnčokom - hosť Pepa Vojtek Foto: TV Markíza

Pepa Vojtek absolvoval aj test poslucháčskej zdatnosti.

Každý štvrtok si Matúš Krnčok pozve do relácie #tbt známeho hosťa a inak tomu nie je ani tentoraz. Jeho otázkam na telo čelil Pepa Vojtek, porotca v šou The Voice a frontman skupiny Kabát, ktorý rozhovor zvládol s úsmevom na tvári.

Pohodový muzikant o sebe skromne hovorí, že je len polovičný rocker, keďže okrem spievania vo vlastnej kapele účinkuje aj v muzikáloch. Práve za jeden z nich získal dokonca prestížne ocenenie.

Pepa prezradil aj to, akú rolu v jeho živote mal Orgazmus, kto jeho kapele pomohol, aby sa presadila aj to, prečo má päť detí so štyrmi ženami. Prekvapí vás možno aj to, ako to má vo svojej početnej rodine vyriešené.

Na záver Pepu neminul kvíz. Matúš ho vyskúšal, či rozozná originálne pesničky od ich kvalitných prerábok a nebolo to ľahké! Pozrite si rozhovor a zistite, ako porotca speváckej súťaže uspel v nečakanej úlohe.

 

Ak ste nestihli predchádzajúce časti #tbt s Matúšom Krnčokom s Janou Kirschner, Máriou Čírovou či vešticou Ginou, nájdete ich zadarmo v našom videoarchíve.

Toto, ale aj viac zaujímavých videí môžete sledovať na našom Youtube kanáli Televízia Markíza. Kliknite na odber a budete vidieť všetko ako prví.

Komentáre ( 0)