Mohlo byť neskoro. Českej speváčke zachránila preventívna prehliadka život

07. 03 2019 06:00 | markiza.sk
#tbt s Matúšom Krnčokom - Tereza Kerndlová
#tbt s Matúšom Krnčokom - Tereza Kerndlová Foto: TV Markíza

Všetko je ale, našťastie, v poriadku, čo potvrdila aj kontrola, ktorú Tereza absolvovala ešte v decembri.

Terezu Kerndlovú poznajú v Českej republike všetci. Úspešná speváčka má na konte množstvo hitov. Ten najväčší - Schody z nebe - má na YouTube takmer 32 miliónov pozretí.

Slováci ju môžu bližšie spoznať aj vďaka speváckej šou The Voice Česko Slovensko, ktorú moderuje spolu s Máriou Čírovou. Brunetka v relácii Throwback Thursday s Matúšom Krnčokom otvorene prehovorila o tom, ako jej preventívna prehliadka zachránila život.

„Každý rok som chodila na preventívne prehliadky. Všetko bolo v poriadku a raz som prišla po roku na klasickú prehliadku a niečo sa nám tam nepozdávalo, a tak zistili, že išlo o najťažší stupeň prednádorového stavu,“ povedala v rozhovore. Dodala, že to bolo o päť minút dvanásť. Všetko je ale, našťastie, v poriadku, čo potvrdila aj kontrola, ktorú Tereza absolvovala ešte v decembri.

Sledujte rozhovor s českou speváčkou Terezou Kerndlovou.

 

Ak ste nestihli predchádzajúce časti #tbt s Matúšom Krnčokom s Janou Kirschner, Máriou Čírovou či vešticou Ginou, nájdete ich zadarmo v našom videoarchíve.

Toto, ale aj viac zaujímavých videí môžete sledovať na našom Youtube kanáli Televízia Markíza. Kliknite na odber a budete vidieť všetko ako prví.

Komentáre ( 0)