Natália sa snaží šetriť životné prostredie. Do sveta posiela dôležitý odkaz

02. 05 2019 09:00 | markiza.sk
#tbt s Matúšom Krnčokom - hosť Natália Pažická
#tbt s Matúšom Krnčokom - hosť Natália Pažická Foto: TV Markíza

Pozrite si zaujímavý rozhovor s Natáliou Pažickou, ktorá prijala pozvanie do relácie Throwback Thursday.

Ak chceme zmeniť svet, začať musíme od seba. To si povedala aj Natália Pažická, ktorá sa do povedomia dostala pred niekoľkými mesiacmi, keď nakrútila video #everyindividualmatters. Práve v tomto videu rozpráva o problematike jednorázových plastov a fast fashion biznisu.

Mladá environmentalistka nebola vždy zástankyňou týchto hodnôt. Predtým ako začala žiť ekologickejšie a myslieť na Zem a životné prostredie, sa pohybovala vo svete modelingu. Ako freelancerka robila styling pre rôzne módne časopisy, momentálne je v treťom ročníku na Amsterdam Fashion Institute.

Prvý podnet k zmene prišiel vďaka modelingu, ktorý jej umožnil veľa cestovať po svete. Konkrétne v Číne, kde sa kastingy na pyžamá a iné oblečenie konali práve vo fabrikách, mala možnosť vidieť na vlastné oči, ako to funguje. Ďalším bol dokument The True Cost, ktorý im pustili hneď prvý týždeň na škole v Amsterdame.

Ako šetriť životné prostredie a čo môže urobiť každý jeden z nás? Pozrite si zaujímavý rozhovor s Natáliou Pažickou, ktorá prijala pozvanie do relácie Throwback Thursday.

 

Ak ste nestihli predchádzajúce časti #tbt s Matúšom Krnčokom s Patrou Bene, Richardom Labudom či raperkou Sharlotou, nájdete ich v našom videoarchíve.

Toto, ale aj viac zaujímavých videí môžete sledovať na našom Youtube kanáli Televízia Markíza. Kliknite na odber a budete vidieť všetko ako prví.

Komentáre ( 0)