Youtuber Selassie narovinu: Koľko dostal za prvú spoluprácu?

16. 05 2019 06:00 | markiza.sk
#tbt s Matúšom krnčokom - Selassie
#tbt s Matúšom krnčokom - Selassie Foto: TV Markíza

Sledujte rozhovor s úspešným youtuberom.

Len prednedávnom sme v relácii Throwback Thursday s Matúšom Krnčokom privítali mladú slovenskú influencerku a youtuberku Patru Bene, ktorá svojským spôsobom bojuje proti šikane na internete a mnohým rodičom tak zachránila deti

Pozvanie tentoraz prijal ďalší úspešný youtuber - Selassie. Rozhovor začali pomerne netradične. Keďže Matúš sa svojich hostí na začiatku väčšinou pýta, akí boli, keď boli deťmi a aké mali detstvo, pri Selassiem urobil výnimku - opýtal sa ho, či je ešte niečo, čo zo svojho života neprezradil.

„Rád rozprávam o spoluprácach, to ma dosť zaujíma. Aj o peniazoch sa môžeme pokojne baviť,“ povedal otvorene Selassie, vlastným menom Matej Slažanský, ktorý má na Instagrame viac než 340-tisíc followerov.

Sledujte rozhovor s úspešným youtuberom, v ktorom sa dozviete, aký honorár dostal za svoju úplne prvú akciu a množstvo ďalších zaujímavostí.

 

Ak ste nestihli predchádzajúce časti #tbt s Matúšom Krnčokom so Simou Martausovou, Natáliou Pažickou či Patrou Bene, nájdete ich v našom videoarchíve.

Toto, ale aj viac zaujímavých videí môžete sledovať na našom Youtube kanáli Televízia Markíza. Kliknite na odber a budete vidieť všetko ako prví.

Komentáre ( 0)