Separ v najnovšom #tbt: Starať sa o rodinu je oveľa viac, ako robiť zo seba frajera

13. 06 2019 09:00 | ls
Separ v najnovšom #tbt. Prezradil, ako sa dal dokopy s Tinou!
Separ v najnovšom #tbt. Prezradil, ako sa dal dokopy s Tinou! Foto: TV Markíza

Sledujte #tbt s Matúšom Krnčokom a jeho hosťom Separom.

V najnovšej relácii #tbt s Matúšom Krnčokom sme vyspovedali jedného z najvychytenejších slovenských raperov súčasnosti, Separa. V relácii si okrem iného zaspomínal na to, ako a kde sa dali dokopy s Tinou, s ktorou sa tajne zosobášili v máji 2014. Prezradil aj to, ako vyzeralo ich prvé rande. Budete prekvapení!

Raper priznáva, že sa za posledné roky výrazne zmenil, za čo podľa jeho slov môžu práve deti, dcérka Tia Liliana a syn Leonard, ktoré s Tinou vychováva. Separ má ako raper svojský slovník, nebojí sa preto, že si ho deti osvoja? Aj na to odpovedal v rozhovore a tešiť sa môžete aj na špeciálny rap. Ak chcete počuť, ako znie Miro Jaroš v Separovom podaní, pozrite si najnovší diel relácie #tbt s Matúšom Krnčokom:

Vypočujte si aj podcast so Separom:

Ak ste nestihli predchádzajúce časti #tbt so Smejkom a Tanculienkou, Martinom Fehérvárym, Linou Mayer, Selassiem či Simou Martausovou, nájdete ich v našom videoarchíve.

Toto, ale aj viac zaujímavých videí môžete sledovať na našom Youtube kanáli Televízia Markíza. Kliknite na odber a budete vidieť všetko ako prví.

Komentáre ( 0)