Obrovská novina v živote slovenského rapera: Bude sa ženiť

25. 07 2019 06:00 | markiza.sk
Raper Gleb
Raper Gleb Foto: Instagram/glebzoo

Gratulujeme!

Relácia Throwback Thursday s Matúšom Krnčokom pokračuje v letnom špeciáli z Pohody. Po rozhovore s organizátorom najväčšieho slovenského festivalu Michalom Kaščákom vám prinášame rozhovor s raperom Glebom.

Slovenský interpret, vlastným menom Gleb Veselov, pochádza pôvodom z Ruska a na hudobnej scéne nie je žiadnym nováčikom. V rozhovore prehovoril o svojich začiatkoch, ale aj o tom, ako si vybudoval kariéru.

Čo sa týka jeho súkromného života, Gleb prezradil, že je zasnúbený. So svojou priateľkou tvorí pár osem rokov. Ako sám povedal, už to aj prestal počítať. „Požiadal som ju o ruku, to je veľký bod. Je to ešte veľmi čerstvé,“ povedal a zažartoval, že mu na otázku, či si ho vezme za manžela, povedala nie.

Keď sa ho Matúš opýtal, či sa v budúcnosti stane otcom, odpovedal jednoznačne. „Jasné, že budem. Jasná vec, o čom sa tu bavíme?“ dodal.

Pozrite si krátku ukážku z rozhovoru s raperom Glebom. Celý rozhovor nájdete na našom YouTube kanáli.

 

Ak ste nestihli predchádzajúce časti #tbt s Michalom Kaščákom, Carmel Paradise či Separom, nájdete ich v našom videoarchíve.

Toto, ale aj viac zaujímavých videí môžete sledovať na našom Youtube kanáli Televízia Markíza. Kliknite na odber a budete vidieť všetko ako prví.

Komentáre ( 0)