Erika Judínyová obeťou žiarlivostnej scény: Cenná fotka skončila v koši

22. 08 2019 06:00 | markiza.sk
Erika Judínyová v relácii Throwback Thursday s Matúšom Krnčokom
Erika Judínyová v relácii Throwback Thursday s Matúšom Krnčokom Foto: TV Markíza

Jej vtedajší priateľ ju v návale žiarlivosti roztrhal.

Uplynulú sobotu sa v priestoroch Markízy konal Deň otvorených dverí. Televízia privítala fanúšikov zo všetkých kútov Slovenska už po dvadsiaty tretí raz. Do areálu v Záhorskej Bystrici prišlo celkovo viac než 22-tisíc ľudí.

Práve počas DOD sa nakrúcala najnovšia epizóda relácie Throwback Thursday s Matúšom Krnčokom, a to priamo na streche televízie. Hosťom nemohol byť nikto iný ako moderátorka Smotánky Erika Judínyová.

Odborníčka na slovenský šoubiznis porozprávala nielen o svojich moderátorských začiatkoch, ale aj šoubiznisovej relácii, ktorú moderuje od roku 2005.

Markizácka stálica prehovorila aj o súkromí. Počas rozhovoru si zaspomínala na moment, kedy sa spoznala so Števom Skrúcaným. Z ich stretnutia vznikla ich vôbec prvá spoločná fotografia. Jej vtedajší priateľ ju však aj napriek tomu, že šlo o nevinný záber, v návale žiarlivosti roztrhal.

Erika Judínyová je od apríla 2015 vydatá za herca Števa Skrúcaného.

Pozrite si krátku ukážku z novej časti relácie Throwback Thursday. Celý rozhovor s Erikou Judínyovou nájdete na YouTube.

 

Ak ste nestihli predchádzajúce časti #tbt s DJ B-Complex, Glebom či Michalom Kaščákom, nájdete ich v našom videoarchíve.

Toto, ale aj viac zaujímavých videí môžete sledovať na našom Youtube kanáli Televízia Markíza. Kliknite na odber a budete vidieť všetko ako prví.

Komentáre ( 0)