Powellovci ochutnali slovenské špeciality: Ich reakcia hovorí za všetko

04. 09 2019 06:00 | markiza.sk
Manželia Powellovci v relácii Throwback Thursday
Manželia Powellovci v relácii Throwback Thursday Foto: TV Markíza

Chutili im naše dobroty alebo ich jedli prvý a poslednýkrát?

Päť rokov, 76 premien, mínus 8000 kíl! Takáto je bilancia relácie Extrémne premeny s Chrisom Powellom, ktorá bola predaná celosvetovo do 148 krajín.

Chris a jeho manželka Heidi boli pred pár mesiacmi na návšteve na Slovensku a pri tej príležitosti sme si nemohli nechať ujsť možnosť urobiť s nimi exkluzívny rozhovor do relácie Throwback Thursday s Matúšom Krnčokom.

Sympatický americký pár prijal pozvanie na Biofarmu v Stupave a krásy slovenskej prírody si naozaj užili dosýta. Neostalo však len pri obdivovaní okolia, charizmatická dvojica nemohla odísť späť do Spojených štátov bez toho, aby ochutnala tradičnú slovenskú kuchyňu - na stole nechýbali pirohy, strapačky s kapustou, cesnaková polievka v bochníku či gule s makom.

Chutili im naše dobroty alebo ich jedli prvý a poslednýkrát?

Sledujte ukážku z rozhovoru s Chrisom a Heidi Powellovcami. Celú epizódu relácie Throwback Thursday si pozrite na YouTube kanáli Televízie Markíza.

 

Ak ste nestihli predchádzajúce časti #tbt s Erikou Judínyovou, DJ B-Complex či raperom Glebom, nájdete ich v našom videoarchíve.

Toto, ale aj viac zaujímavých videí môžete sledovať na našom Youtube kanáli Televízia Markíza. Kliknite na odber a budete vidieť všetko ako prví.

Komentáre ( 0)