Bekim bez okolkov: Takto funguje jeho intímny život

26. 09 2019 06:00 | markiza.sk
#tbt s Matúšom Krnčokom - hosť Bekim
#tbt s Matúšom Krnčokom - hosť Bekim Foto: TV Markíza

Bekim aj moderátor pritom vybuchli do smiechu.

Je štvrtok, a to znamená, že vám prinášame ďalšiu epizódu Throwback Thursday s Matúšom Krnčokom. Moderátor si tentoraz pozval do svojej relácie ako hosťa Bekima.

Obľúbený stand-up komik sa k tomu, prečo je na vozíku, vyjadril už niekoľkokrát. Napriek tomu nemá problém o tom hovoriť. „Človek, ktorý ti povie, že mu to neprekáža, tak podľa mňa klame. Dá sa s tým naučiť žiť, ale zmieriť sa s tým podľa mňa nedá asi nikdy,“ povedal úprimne.

Ako sám uznal, človek si vždy musí niečo odoprieť, pričom ako príklad uviedol rande. „Máš frajerku, musíš si odoprieť to, ty aj ona, že nejdete, ja neviem, niekam na výlet...“ začal hovoriť a pousmial sa, keďže Matúš narážal skôr na to, ako mu to funguje v intímnej oblasti. „To si nemusím odoprieť, našťastie, mám šťastie v tom, že toto slúži.“ A to už obaja vybuchli do smiechu.

Pozrite si ukážku z najnovšej epizódy relácie Throwback Thursday s Matúšom Krnčokom. Celý rozhovor s Bekimom si pozrite na YouTube kanáli Televízie Markíza.

 

Ak ste nestihli predchádzajúce časti #tbt s Rytmusom, Chrisom a Heidi Powell či Erikou Judínyovou, nájdete ich v našom videoarchíve.

Toto, ale aj viac zaujímavých videí môžete sledovať na našom Youtube kanáli Televízia Markíza. Kliknite na odber a budete vidieť všetko ako prví.

Komentáre ( 0)