Lucie Bílá prekvapila priateľa Radka. S týmto krokom rozhodne nepočítal

07. 11 2019 18:00 | markiza.sk
Lucie Bílá a Radek Filipi
Lucie Bílá a Radek Filipi Foto: Profimedia.sk

Spevácka diva porozprávala o novinkách vo svojom živote.

Rok 2019 sa pre Lucie Bílú nesú v znamení splnených snov. Pred niekoľkami dňami vydala a následne pokrstila nový štúdiový album Ta o mně. Okrem toho predstavila svoju vlastnú značku kávy LB Coffee. „Celý život ma niekto pozýval na kávu a ja som nie vždy mohla ponuku prijať. Teraz im to vynahrádzam tým, že pozývam všetkých na kávu ja,“ povedala.

Česká spevácka diva žiari šťastím a prežíva nepochybne jedno z najkrajších období života. Všetko zvláda ľahšie aj vďaka svojmu milovanému partnerovi Radkovi, ktorý je pre ňu veľkou oporou a podporuje ju vo všetkom, čo robí.

„Je to miláčik. Teraz bolo obdobie, kedy som mala prezentovať svoj nový projekt, kávu, ktorú mám, novú dosku, nový videoklip, ale stalo sa to, čo sa stalo, odišiel nám Kája Gott a všetko sa zmenilo,“ povedala Lucie. „Naraz sa dialo, že tie dni boli pre všetkých strašne bolestivé, musela som všetko odložiť, venovať sa teda tomu smutnému dňu, keď som spievala na jeho rozlúčke. Následne som musela všetky tie projekty v ten správny čas, pretože sa do toho investovalo veľa energie a času, pustiť von. A prečo to hovorím? Boli to také náročné dni, že sa mi zdalo, že ten chlapec schudol. A ja som si povedala: ‚Tak a dosť. Veľmi ti ďakujem, že si to ťažké obdobie prešiel so mnou, ale teraz sa venuj sebe. Ja som za to, aby boli obe strany spokojné, nielen ja, aby to nebolo stále iba o mne, ale chcem, aby bol spokojný aj partner,“ povedala.

Skladbu Protože venovala práve Radkovi ako darček k narodeninám. „Počul ju ako prvý, ale nevedel, že k tomu bude aj videoklip, takže ju počul, keď som ju naspievala, ale klip dostal až v deň svojich narodenín. Chcela som dosku, ktorá bude o veciach, ktoré ma bavia, ktoré ma tešia, ale ktoré má tiež trápia a hlavne, aby bola o ľuďoch, ktorých mám rada – o mojom synovi, mamičke, priateľoch, o mojej láske, a tak vedel, že možno budem o ňom trošku spievať, ale že takto, to teda netušil a ani s tým nepočítal,“ priznala speváčka.

Pozrite si rozhovor s Lucie Bílou a dozviete sa omnoho viac.


Ak ste nestihli predchádzajúce časti #tbt s Martinom Bagarom, Carolinou Fry či Markom Dannom, nájdete ich v našom videoarchíve.

Toto, ale aj viac zaujímavých videí môžete sledovať na našom Youtube kanáli Televízia Markíza. Kliknite na odber a budete vidieť všetko ako prví.

Komentáre ( 0)