Veľké priznanie rapera Majselfa: Jeho manželka je najšťastnejšia žena na svete

05. 12 2019 18:00 | markiza.sk
Manželia Švehlovci
Manželia Švehlovci Foto: Instagram/majself_neptun

Mnohí si z neho môžu brať príklad.

Zlom v hudbe uňho nastal, keď mal 22 rokov a dozvedel sa, že bude otcom. „Bolo to obdobie, kedy som si povedal: OK, teraz už nepôjde o mňa, a keď s tou hudbou chcem niečo spraviť, chcem sa jej venovať, je jediná možnosť začať s tým,“ povedal raper Majself, vlastným menom Michal Švehla, v relácii Throwback Thursday.

Syn Nicolas sa mu narodil, keď si dokončoval magisterské štúdium na vysokej škole. „Robil som 22 nočných za mesiac,“ povedal Majself, ktorý pracoval ako recepčný v hoteli. Keď mal v práci voľnejšie, do rána písal texty. V tých časoch sa začal pomaly rodiť úspešný raper, ktorým je teraz.

Aby však mohol naplno rozbehnúť hudobnú kariéru, musel naďalej podnikať. Hoci mu to mnohí nechcú veriť, ale raper si zarábal tým, že chodieval po jarmokoch a predával cukrovú vatu a héliové balóny. „Ľudia sa smiali, ale mne to nevadilo,“ povedal s pokorou Majself. S podnikaním však skončil, keď sa mu podlomilo zdravie. Odvtedy ho naplno živí hudba. Na konte má šesť albumov, ten najnovší, Romeo a Julia, vydal v júni tohto roku.

Jeho syn bude mať deväť rokov, a keď sa ho Matúš opýtal, aký je život rapera s rodinou, odpovedal: „Určite je to zaujímavé, keďže počas všetkých tých víkendov, čo si preč z domu, číhajú hocijaké nebezpečenstvá,“ načo mu moderátor povedal, že pre interpreta, ktorý cestuje hore-dolu a nie je doma s rodinou, sú najväčšou hrozbou ženy. „Zodpovedne môžem povedať, že sa 11 rokov, čo som so svojou ženou a počas všetkých víkendov, som sa nechytil žiadnej inej ženy a nebol som neverný, za čo som veľmi rád,“ priznal Majself.

S manželkou Julkou, ktorá sa živí ako mejkap artistka, žijú, ako sami hovoria, úplne iný život ako ostatní ľudia. „Rodina ma udržala nohami na zemi celý ten čas, preto sa mi možno osobnosť nezdeformovala tak, ako sa možno zdeformovala niektorým iným ľuďom,“ povedal.

Z čoho má raper Majself strach a z čoho má v živote najväčšiu radosť? Sledujte najnovšiu epizódu Throwback Thursday.

Ak ste nestihli predchádzajúce časti #tbt s Matejom Zrebným, Dominikou Cibulkovou či Lukášom Frlajsom, nájdete ich v našom videoarchíve.

Toto, ale aj viac zaujímavých videí, môžete sledovať na našom Youtube kanáli Televízia Markíza. Kliknite na odber a budete vidieť všetko ako prví.

Komentáre ( 0)