Maroš Molnár o účinkujúcich v Extrémnych premenách: Úprimnosťou nešetril

12. 12 2019 18:00 | markiza.sk
Maroš Molnár
Maroš Molnár Foto: TV Markíza

Tréner, ktorý je celým svojím telom a dušou športovcom, povedal, čo si naozaj myslí.

Extrémne premeny by neboli Extrémnymi premenami bez Maroša Molnára. Kondičný tréner je pre účinkujúcich relácie, ktorá mení životy ľudí od základov, tým najdôležitejším človekom. Okrem toho, že sa spolu s ním zbavujú nadbytočných kilogramov, Maroš je pre nich v prvom rade morálnou podporou na ceste za novým životom.

V relácii Throwback Thursday okrem toho, že prezradil aj informácie zo súkromia, sa ešte vrátil k účinkujúcim druhej série Extrémnych premien. Tréner, ktorý je celým svojím telom a dušou športovcom, povedal, čo ho najviac sklamalo.

„Keď to niekto nedokončí, lebo to tak nemá nastavené v hlave a nedokáže to ani za ten rok, tak si poviem, OK, niekto potrebuje dva roky a možno oveľa pomalšie tempo. Keď som si ho vybral, tak som si možno myslel, že to zvládne, ale on zistil, že to nedá, ten tlak a to všetko, dodržiavanie tých cieľov, keď dovtedy žil bez pravidiel, tak zrazu je to naňho veľa,“ povedal v rozhovore. Ako však sám povedal, preňho je najväčším sklamaním, keď to niekto dá a potom sa vráti k svojmu starému ja.

Sledujte najnovšiu epizódu Throwback Thursday s Marošom Molnárom.

Ak ste nestihli predchádzajúce časti #tbt s Matejom Zrebným, Dominikou Cibulkovou či Lukášom Frlajsom, nájdete ich v našom videoarchíve.

Toto, ale aj viac zaujímavých videí, môžete sledovať na našom Youtube kanáli Televízia Markíza. Kliknite na odber a budete vidieť všetko ako prví.

Komentáre ( 0)